Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть Райффайзен Банку Аваль гарантії на 20 млн євро.

Як передає Інтерфакс-Україна, ці кошти призначені для розширення кредитування корпоративних клієнтів. Глава правління банку Володимир Лавренчук розповів, що програма буде діяти протягом трьох років. Фахівці банку банку розраховують, що середній розмір залучених кредитів буде в межах 4-6 млн євро.

"У рамках цієї програми ми зможемо покривати до 65% ризиків по окремих клієнтах. Зазвичай ми обмежуємося 50%, коли йдеться про такі програми, але в цьому конкретному випадку ми відчуваємо себе комфортно, коли беремо на себе 65%", - сказав директор ЄБРР в Україні Шевки Аджунер.

Рейтинг українських банків

Популярні новини зараз
До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Пенсії у жовтні: кому будуть встановлені щомісячні доплати "Ведуться списки, передають до ТЦК...": міністр розповів, що зміниться для українок з 1 жовтня Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що з 1 січня на українців чекає 16% -не підвищення мінімальної зарплати. Однак надбавка не сильно поліпшить купівельну спроможність. Ні для кого не секрет, що реальні ціни в магазинах ростуть набагато швидше офіційного індексу.