Слідчі офісу Спеціального прокурора Мін'юсту США встановили особу восьмого учасника скандальної зустрічі між Трампом-молодшим і росіянами щодо отримання компромату на Гілларі Клінтон

"Восьма особа була ідентифікована прокурорами, й ми повністю співпрацюємо з ними в межах розслідування. Ми відмовляємося наразі називати її ім'я, щоб зберегти цілісність розслідування", - цитує слова адвоката досі неназваного учасника зустрічі Скотта Белбера CNN.

За словами адвоката, слідчі поки що не зустрічалися з його клієнтом.

Журналісти заявляють, що восьмим учасником зустрічі був офіційний представник родини російського мільярдера азербайджанського походження Араса Агаларова, який має зв'язки з президентом Росії Володимиром Путіним.

Версію про те, що неназвана восьма особа представляла інтереси сім'ї російського мільярдера, підкріплює той факт, що Скотт Белбер є адвокатом сина Агаларова, Еміна, який також був одружений з донькою президента Азербайджану Лейлою Алієвою. Крім того, Емін знайомий з американським публіцистом Робом Голдстоуном, який власне й ініціював зустріч з Трампом-молодшим.

Популярні новини зараз
Дитячі садочки змінюють формат: про дітей піклуватимуться по-новому Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року Гроші під загрозою: "Ощадбанк" дав клієнтам час до 30 вересня Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", Федеральний суд США зайнявся президентом Штатів Дональдом Трампом. Суддів зацікавило, хто відвідував Трампа аж з вересня минулого року.У зв'язку з цим суд постановив зробити доступним громадськості список президентських гостей резиденції в Мар-о-лаго у Флориді