Спеціалізована антикорупційна прокуратура скаржиться на дивну тактику адвокатів екс-голови ДФС Романа Насірова.

Про це повідомила прес-служба САП.

"Замість доведення належними та допустимими доказами своєї позиції щодо невинуватості Насірова, стороною захисту обрано шлях відкриття максимальної кількості кримінальних проваджень стосовно прокурорів, детективів та інших співробітників НАБ України щодо їх начебто неправомірних дій під час затримання, повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, за цими заявами розпочато 3 кримінальних провадження стосовно працівників Національного антикорупційного бюро України.

"Разом із цим, використовуючи інші форми судочинства, сторона захисту вдається до спроб визнати дії Насірова Р.М. законними рішенням адміністративного суду, який у строк до 05.08.2017 прийме рішення за позовом Насірова Р.М., який заявив його через особисту стурбованість нібито наявними суперечностями у законодавстві щодо повноважень Голови ДФС, який згідно доводів адміністративного позову просто не може відмовити тим, хто звернувся із заявою про розстрочення і виконує церемоніальну функцію підписання рішення", - наголошується у повідомленні САП.

При цьому прокуратура наголосила, що останньою крапкою проведеного досудового розслідування у низці кримінальних проваджень має стати екстрадиція нардепа Олександра Онищенка.

Популярні новини зараз

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

У Львові родич "Хатіко" підняв настрій перехожим - "Рахуємо посмішки"

Семчишин влаштує в Хмельницькому велику чистку, полетять голови: "Більше половини"

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", нагадаємо 27 червня суд продовжив запобіжний захід відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову. Застава, як і раніше, становить 100 мільйонів.

СохранитьСохранить