Провокація хабаря працівниками НАБУ не має нічого спільного з системною боротьбою з корупцією. Навпаки, такі дії підсилюють корупцію, вважає продюсер департаменту журналістських розслідувань «1+1», ведучий програми «Гроші» Олександр Дубинський.

«Історія з провокацією хабаря працівниками НАБУ – як ілюстрація беззмістовності антикорупційної реформи. Чому? Тому що вся ця «спецоперація НАБУ» - явно мала собою мету провокацію хабаря. Не розслідування схеми збагачення співробітників Міграційної служби при виданні дозволів на проживання/громадянство. А саме – тупу провокацію хабаря. Кому доведеться», - написав він у Фейсбук, коментуючи скандал навколо НАБУ.

За словами журналіста, така дія не має за мету зміну системи.

«Тому що система – це ланцюжок людей, які організували корупційну схему. В системі – десятки людей. Там хабарі не беруть заступники керівників, а збирають «низові» і «ланкові» в мафіозній системі», - зазначив Дубинський.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Журналіст зауважив, що побороти корупційну систему можна лише роками слідства, з’ясування мережі тих, хто приймає, передає і отримує хабарі.

«А тупа разова провокація хабаря вищій посадовій особі – це піар, «спецоперація» для звітності. На вдачу. Або для знищення непотрібної людини. Аби потім давати брифінги і рапортувати про успіхі своєї структури під об’єктивами камер. І при тому не перемогти систему, а допомогти зберегти її. Тільки з новим, підвищеним тарифом за послуги і «небезпечність», - заявив Дубинський.

Раніше на брифінгу 30 листопада генеральний прокурор Юрій Луценко назвав обґрунтованим пред’явлення підозри затриманому вчора агенту НАБУ в тому, що той провокував посадову особу Державної міграційної служби на отримання хабаря.