Українцям ще наприкінці минулого року наобіцяли ймовірність підвищення мінімальної заробітної плати до 4200 гривень. Але поки збільшити стандартний оклад до такого рівня не виходить, прибуток міністрів зростає значно швидшими темпами.

На це у своєму Facebook звернув увагу юрист Михайло Шнайдер. Мова йде про зарплати чиновників Міністерства культури і його очільника Євгена Нищука – тільки за грудень 2017-го йому нарахували 116 тисяч гривень.

Заступники міністра також встигли непогано заробити: від 56 до 133 тисяч гривень, а зарплата державного секретаря відомства нещодавно перевалила за відмітку у 112 тисяч гривень.

Юрист впевнений: такі надходження у міністерські кишені не зовсім виправдані, тому що прості українці подекуди значно тяжче та більше працюють. І при цьому ще й сплачують податки, котрі потім і йдуть на зарплати тим самим чиновникам:

Популярні новини зараз
Скандальний конкурс "Міс Україна-2023" знайшов переможницю - 18-річна студентка поїде до Індії У жодному разі не використовуйте ці дрова для опалення: українців підготували до холодної зими 2023/24 Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

"І це дані по заробітній платі керівництва тільки одного міністерства! А всього в Україні 17 міністерств, у штаті яких - понад 7000 чоловік! Сотні мільйонів гривень йдуть на утримання армії чиновників, половина з яких абсолютно марні! Мільйони гривень з кишені українського народу йдуть на цих бездарних дармоїдів! Роздутий апарат міністерств необхідно скоротити мінімум на 50%!", - вважає Шнайдер.

Дивіться: як виросла зарплата чиновників в останні роки

Як повідомляв портал "Знай.ua", український письменник озвучив несподіваний рецепт у боротьбі із корупцією.