Україна у зв'язку з проведенням російсько-білоруських навчань "Захід-2017" посилила заходи безпеки на всіх ділянках кордону.

Фотографії укріпленого кордону оприлюднила Державна прикордонна служба України на своєму офіційному сайті.

Нагадаємо, навчання триватимуть з 14 по 20 вересня. Російські військовослужбовці та техніка почали прибувати в Білорусь задовго до початку спільних з Росією навчань.

"Зараз триває посилення усіх, без винятку, ділянок кордону. Контроль за обстановкою здійснюється не лише на півночі, а й в районі проведення АТО, західній, південній, східній ділянках та на межі з окупованим Кримом. Прикордонники прикриватимуть напрямки можливих провокативних дій та збройних вторгнень у тісній взаємодії з ЗСУ, Нацгвардією та Нацполіцією. Такі заходи триватимуть щонайменше до закінчення навчань "Захід-2017", - повідомила ДПСУ.

Окрім того, в прикордонному відомстві стартували двоступеневі командно-штабні навчання органів управління та підрозділів органів охорони державного кордону. Вони проводяться в рамках оперативної підготовки Генерального штабу ЗСУ. До навчань також залучаються резерви прикордонного відомства.

Нагадаємо, як повідомляв  "Знай.ua", перед "Захід-2017" Росія вирішила провести ще одні бойові навчання - 11 полків ракетних комплексів "Тополь", "Тополь-М" і "Ярс" вийшли на маршрути бойового патрулювання від Тверської до Іркутської областей.