Події цього тижня навколо Верховної Ради - це не майдан, це більше схоже на антимайдан і може перетворитися на контрреволюцію за гроші олігархів і Москви. "Хоча, організаційна неспроможність організаторів, будемо сподіватися, провалить і цей план" - так оцінив організовані М.Саакашвілі мітинги політолог Володимир Цибулько.

"Адже по гаслам уже видно, що мета Саакашвілі і Тимошенко - не політичні закони, а недопущення прийняття в цілому закону про Росію-агресора. Показово, що ті самі люди блокували голосування за визнання Росії агресором два тижні тому, і провокують нацгвардійців на бійки зараз.

Прикро, що протестувальників використовують "втемну" і таким чином відволікають величезні сили нацгвардії на стримування можливих атак. Силові акції під парламентом воюючої країни - це спроба розкрити східний фронт для ворога. Спадає на думку порівняння з Крутами, коли сто років тому курсантам не прислали допомогу, бо тримали війська для захисту від повстання більшовиків.

Тимошенко та Саакашвілі борються зараз за владу, а не за українців. Але не можна імітувати Майдан, навіть якщо в тебе неабиякі артистичні таланти. Історія повторювалася як драма на справжніх Майданах, а зараз це може перетворитися лише на фарс" - резюмує експерт.