Користувачів мережі дуже повеселило фото взуття президента Російської Федерації Володимира Путіна на зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

Фото розмістили на сторінці "Sandro-Слава Україні" в Twitter.

"На зустріч з Трампом у Хельсінкі кремлівська шмакодявка одягла туфлі з найбільш високим каблуком. Виродкові хочеться постати перед Трампом не ліліпутом від горщика два вершка, а солідніше", - йдеться у підписі до фото.

Популярні новини зараз
Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще


"Комплекси маленького росту", "Чс* з великими понтами", "Причина запізнення - довго не міг знайти підходящий каблук для зустрічі з Трампом", "Малий клоп, так смердючий", "Мабуть, теж броньовані?", "Це футляр для копит", "Дешеві понти чекіста, така їхня доля", - пишуть в інтернеті.

Знай.uа нагадує, що президент США Дональд Трамп на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним в Хельсінкі продемонстрував свою лідируючу позицію, а господар Кремля в свою чергу приміряв роль підлеглого.

Про це говорить психолог і експерт з питань невербальної комунікації Валентин Кім.

Крім того, експерт зазначив, що під час зустрічі Трамп вів себе набагато м'якше, ніж по відношенню до лідерів провідних країн світу.

"На перший погляд можна сказати наступне, і Путін, і Трамп поводяться в цілому в канві своєї звичайної поведінки. Єдина відмінність в поведінці у Трампа - він по відношенню до Путіна м'якше, ніж в будь-яких інших політиків", - сказав психолог і експерт з питань невербальної комунікації Валентин Кім.

Стало відомо, що журналіст на зустрічі президентів США і Росії голосно обурювався словами колег і тому співробітники спецслужб, а також інші журналісти прийняли його за протестуючого. На його табличці напис "Договір про ядерне роззброєння".

Також раніше ми писали, що президент Росії Володимир Путін зробив подарунок президенту США Дональду Трампу під час прес-конференції за підсумками переговорів у Хельсінкі.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Він передав американському колезі трофей чемпіонату світу з футболу, який пройшов в РФ.