Президент Росії Володимир Путін зібрався залишатися на своїй посаді довічно. У нього для цього є "величезна кількість можливостей".

Цією думкою поділився Ігор Яковенко, журналіст з Росії.

Як каже чоловік, "цілком очевидно", що Путін має намір "залишатися при владі до кінця своїх днів". Особливо з тієї причини, що "відірватися від влади для Путіна подібно дуже поганий смерті".

Коли Яковенка запитали чи потрібно вносити зміни в чинну Конституцію РФ, він сказав:

"Це не має ніякого значення. Коли вони зробили цю чудову рокіровочку (в 2008 році президентом РФ став Дмитро Медведєв, а Володимир Путін зайняв пост прем'єр-міністра. – Ред.), що змінилося від того, що сидів Медведєв? Зараз фактично йде п'ятий термін Путіна".

Популярні новини зараз

Москаль накинувся на Кравчука на очах мільйонів українців: "За гроші на*ердить у церкві!"

Томна Ані Лорак показала, як розслабляється на ліжку, ці форми затьмарять голлівудських зірок

Курс валют на 23 листопада: прийшов час рятувати кишені, що буде з гривнею

На Львівщині шукають молодого охоронця - покинув трактор і безслідно зник

Показати ще

На питання про те, чи буде ще одна рокіровка, журналіст сказав:

"Думаю, на це питання зараз ніхто не відповість".

"Ймовірностей тут величезна кількість". "Це може бути рокіровка, це може бути зміна Конституції, але я не впевнений, що це буде 125-й президентський термін. Швидше за все, це буде така зміна Конституції, при якому головна людина в країні буде називатися інакше. Це може бути голова Держради, голова Російської Федерації. Можуть анексувати шматок території у якоїсь країни і назвати це "союзом суверенних республік", зроблять надбудову, а головним призначать того, у кого ядерний чемоданчик і хто головнокомандувач", - припустив журналіст.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", президент РФ під час послання Федеральним зборам з гордістю продемонстрував крилату ракету необмеженої дії. Обмеженість все ж знайшлася - ракета виявилася неробочою. Вона навіть не пройшла випробування.

Очікуване випробування крилатої ракети з ядерним двигуном зазнало невдачі.

Володимир Путін запевняв , що ракета має "необмежений радіус дії" і "непередбачувану траєкторію польоту". Її презентація стала відповіддю Росії на "ракетний виклик" США.