Головний рупор пропаганди Кремля Володимир Соловйов у своїй програмі цинічно висловився про українців, засумнівавшись у тому, що вони є європейським народом. Крім того, він звинуватив їх у відмові від власної ідентичності нібито на догоду Європейському Союзу. Образливі висловлювання на адресу українських громадян прозвучали в ефірі програми "Вечір з Соловйовим" на путінському телеканалі "Росія 1".

Бурхливу реакцію у пропагандиста викликала заява українського журналіста В'ячеслава Ковтуна про те, що Україна входить в сім'ю європейських народів.

сім'ю? Що ви з розуму сходите? Вас ні в яку сім'ю не брали. Навіть і не пахне цим", — в'їдливо відповів Соловйов.

У свою чергу, Ковтун нагадав, що Україна підписала і ратифікувала з ЄС угоду про свою євроінтеграцію. Однак Соловйов, бажаючи принизити українців, продовжив озвучувати свої доводи про те, що це нібито не має ніякого сенсу.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Показати ще

"Хочу вам нагадати, про таку ж угоду в іншого брата європейських народів – у Єгипту. Тобто, такого роду угоди – багато у кого. І ми добре ставимося до цих країн. Але чому ви так прагнете відмовитися від власної ідентичності? Ви що, європейці, чи що?" — цинічно висловився він.

Ковтун заперечив йому, зазначивши, що ще жодна країна в Європі не втратила своєї самобутності.

Але Соловйов, суперечачи сам собі, відповів, що такою країною є Україна (при тому, що хвилиною раніше він заявив, що не вважає українців європейцями).

"Ви, ви відмовилися. В цьому і різниця. Ви навіть свою мову! Міністр закордонних справ Клімкін що сказав зробити з вашою мовою?" — обурився Соловйов, натякаючи на пропозицію глави українського МЗС перейти з кирилиці на латиницю.

На слова Ковтуна про те, що це виключно думку міністра, пропагандист відреагував їдким смішком.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що пропагандист Соловйов вирішив повчити Україну. Головний пропагандист Кремля Володимир Соловйов заявив, що Україна повинна відмовитися від свого місця в ООН і намагатися вступити заново, оскільки в момент приєднання до неї вона не була державою.