Путіну кінець: американці відправлять підсилення на Донбас

поділитись
Американські радники приїдуть до України

Американський аналітичний центр Heritage Foundation, який вважається мозковим центром у Вашингтоні, закликав президента США Дональда Трампа відправити американських радників на Донбас.

Про це, посилаючись на доповідь центру, повідомляє "Голос Америки".

"Наступного тижня президент Трамп вирішить, чи схвалювати продаж американської зброї, включаючи просунуте протитанкове озброєння, Україні. Росія вторглася в Україну. Росія нелегально окупує Крим. Росія спровокувала, а зараз підтримує сепаратистський рух у східній Україні. Росія - це агресор, а Україна - жертва. Будь-яка країна має право на самозахист", - текст документу.

Крім того, аналітики радять у найкоротші терміни надати Україні летальну зброю. США повинні надати сучасне озброєння й інші тактичні засоби, наприклад, безпечні засоби комунікації.

Однак у Heritage Foundation зазначають, що не варто вважати таке рішення США вирішенням кризи і завершенням агресії Росії.

"Хоча майбутній успіх України залежатиме насамперед від самих українців, лідерство США важливе для протидії російській агресії і підтримки реформ", - додали у повідомленні.

У документі є пропозиції дозволити американським військовим радникам бути присутнім на передових позиціях. Автор документа - Люк Коффі, він є директором Центру зовнішньої політики імені Сари Еллісон в Heritage Foundation.

Трамп і Путін особисто зустрілись на саміті "Великої двадцятки" у Гамбурзі

Як повідомляв портал "Знай.ua", радники Трампа переконують його схвалити план Пентагону і Держдепартаменту Америки щодо озброєння України на умовах, згідно з якими вона сплатила б частину поставок.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
озброєння, США, Росія, Україна, Донбас, Трамп
Как и раньше, Медведчук считает, что необходимо вступить в переговоры по созданию газотранспортного консорциума, в котором будут участвовать Украина, Россия и страны Евросоюза
0
0
12:25 17.07.2018
Президент Петр Порошенко и глава НАБУ Артем Сытник должны быть привлечены к уголовной ответственности за геноцид украинского народа.
0
0
12:22 17.07.2018
Лідер "БЮТ" з охороною та у супроводі кортежу таємно вирушила на переговори
0
0
12:21 17.07.2018
Парламентарий также заявил, что у него на самом деле много общего с американским президентом
0
0
10:53 17.07.2018
В "Нафтогазі" відреагували на заяву Путіна про транзит через Україну
0
0
10:00 17.07.2018