До "палацового перевороту" ситуацію в путінській РФ могли б довести дії Америки і Європи. Про це повідомив російський фінансист і блогер Слава Рабінович.

Фінансист висловив думку про те, як варто діяти Заходу, щоб санкції проти РФ були дієвими. Рабінович впевнений, що варто посилювати персональні санкції проти ключових членів путінської ОЗУ.

"Ввести персональні санкції проти 2000 чоловік, а не двох сотень, як зараз. А потім кожен місяць додавати ще по 100 людей. І через чотири роки під санкціями були б вже майже 7000 осіб, які потрапили б до персональні санкційні списки. І в такому випадку, можливо, кількість переросла б у якість. Під цим я маю на увазі палацовий переворот, тому що на даний момент не існує ніяких інших способів усунення незаконно захопившого владу Путіна», — зазначив Рабінович.

Фінансист вважає, що інші способи відновлення конституційного ладу в Росії будуть можливі лише в майбутньому через якийсь час.

Однак для цього потрібно, щоб визріла революційна ситуація, якої зараз в країні немає. Ситуацію палацового перевороту потрібно створювати саме санкційним тиском.

"Це був би серйозний удар саме по тим людям, які відповідальні більше всіх у злочинах путінського ОЗУ і саме є ключовими не тільки членами, але і бенефециарами цієї незаконно-захопленої влади", - переконаний блогер.

Раніше в Росії розповіли, що зупинило б Путіна на шляху до захоплення України. Саме введення санкцій США проти Росії зупинило президента Володимира Путіна від масштабного військового вторгнення в Україну.

Нагадаємо, російський блогер розповів, що врятував Київ від вторгнення військ Путіна.

Як повідомляв "Знай. ua", Путін на лабутени і без штанів перевозбудив соцмережі і Photoshop. Путін знову облажався в спробі приховати низький зріст.

Також "Знай. ua" писав, що кокаїн Путіна оцінили в Бельгії. У порту Бельгії виявили майже дві тонни кокаїну.