Українці вже, на превеликий жаль, звикли до того, що народні обранці можуть собі дозволити кулачні бої – особливо під час важливих засідань. Але нещодавно депутати влаштували масову сутичку просто на дитячому дні народження.

Як би не намагалися приховати свій вчинок, очевидцям вдалося зняти все на відео і досить скоро ці ганебні кадри з'явилися у мережі. Інцидент стався у селі Плоске Свалявського району (Закарпатська область). На відео – чиновник з районної ради Сергій Калабішка та Івак Куля із сільської ради, обидва – представники партії "Відродження".

Почалося все зі звичайної словесної перепалки біля будівлі ресторану, куди їх запросили на свято, потім перейшли на погрози. Куля дістав зі свого авто гвинтівку, зав'язалася бійка зі стріляниною.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно Без світла буде все місто: в обленерго терміново попередили українців про відключення Індексацію розширили: хто отримає більше у березні Виплат більше не буде: кому скасують соцдопомогу з березня
Показати ще

Як припускають місцеві мешканці, конфлікт виник виключно через особисту неприязнь між чоловіками, але потім зброю спрямовували вже й на відвідувачів закладу, мабуть забувши, що якраз у той момент вони знаходяться на дитячому святі.

Дивіться: сутички депутатів на дитячому святі

Як повідомляв портал "Знай.ua", нардепи мало не зірвали бійкою голосування за важливий закон щодо Донбасу.