Спеціальний представник США по Україні Курт Волкер впритул зайнявся питанням конфлікту на Донбасі. Він шукає способи ефективного впливу на Росію і методи, які дозволять натиснути на Москву.

Про це повідомила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль, передає "Громадське". Вона зазначила, що Волкер "зайнятий пошуком можливих варіантів розвитку подій" в зв'язку з конфліктом на Донбасі.

"Для нього це дуже непросте завдання, але, на мій погляд, його завдання зараз знайти це стратегічне рішення, як можна створити для Росії ситуацію, при якій цей конфлікт між Україною і Росією буде для неї головним болем, не залишатиме її весь час" , - підкреслила заступник міністра.

Вона додала, що Волкер побував в зоні АТО і побачив ситуацію на власні очі. Конфлікт, за її словами, він побачив в гарячій фазі, а не в "замороженій" фазі, як про це говорять в Європі і США. Крім того, американський спецпредставник усвідомив, що на Донбасі йде протистояння між РФ і Україною.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, спецпредставник США Курт Волкер розповів в Білому домі про ситуацію на Донбасі.

Популярні новини зараз
Звільнитися більше не вийде: працівникам запровадили нові обмеження Новий сценарій мобілізації: як будуть "виманювати" 2 млн ухилянтів ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки
Показати ще