Медик і військовослужбовець 10 окремої гірничо-штурмової бригади Сабіна Галицька загинула в зоні АТО на Донбасі в результаті попадання протитанкової ракети в борт броньованій розвідувально-дозорній машині.

Цю інформацію оприлюднив у Facebook журналіст Андрій Цаплієнко, який побував на місці загибелі Сабіни.

Як повідомляє журналіст, разом з дівчиною в БРДМ було ще троє молодих бійців. Вони рухалися в напрямку нещодавно звільненої Катеринівки, де люди вже забули, як виглядає медик". Сабіна у своїй медичній сумці везла ліки для сердечників і гіпертоніків.

"Дорога вважалася безпечною. До супротивника мінімум три кілометри. За півсотні метрів до Катеринівки командир машини Володя побачив дим на позиціях бойовиків. Подумав, що це вибух міни", - поділився журналіст.

"Але через десять-дванадцять секунд відчув удар в правий борт машини. Водій втратив свідомість, і я взяв керування на себе, щоб відвести БРДМ з лінії вогню, так як за першою ракетою могла прилетіти друга", - передає слова Володі Цаплієнко.

Популярні новини зараз

Українська модель померла в Туреччині після сварки з дресирувальником: вислизнула з рук

Синоптик попередила про наближення навіженої негоди - "Не опирайтеся!"

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Показати ще

Він сказав, що через аварію могли загинути всі 4 людини.

"Зазвичай кумулятивний струмінь пропалює броню і знищує все живе під металом. Але заряд не спрацював так, як він працює. Ракета своєю масою проломила броню. Як раз там, де з тонким противопульным шаром металу сиділа дівчина-медик", - зазначив Андрій Цаплієнко.

"Уламки бездушного металу, який убив Сабіну Галицьку, ми привезли в Київ. Впевнений, що наші фахівці встановлять, звідки ракета потрапила в Україну", - додав він.

Одне з найсумніших відряджень в зону АТО. Ми були на місці загибелі медсестри Сабіни Галицької та бачили машину, борт...

Posted by Andriy Tsaplienko on Sunday, 25 February 2018

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у тюрмах на окупованих територіях Донецької та Луганської областей ув'язнені утримуються в жахливих умовах.