Комітет з політичних питань і безпеки парламентської асамблеї Організації з безпеки і співпраці в Європі підготував резолюцію по окупованому Криму та Донбасу.

Текст розмістили в загальному доступі. У документі вказується, що "певні райони Донецької і Луганської областей" перебувають під контролем "російських гібридних сил". У ньому міститься заклик про деокупацію зазначених територій.

В ОБСЄ визнали Росію "державою, яка окуповує". Кремль закликають сприяти безперешкодній роботі наглядової місії в Криму та на Донбасі в рамках Мінських домовленостей.

Представники ОБСЄ вимагають від сторін конфлікту відвести крупнокаліберну зброю від лінії розмежування і не перешкоджати роботі гуманітарної місії на Донбасі.

"Повага закріплених у Гельсінському заключному акті принципів, непорушності кордонів і територіальної цілісності, мирного врегулювання суперечок, рівноправності і самовизначення народів, а також закликаємо Російську Федерацію утриматися від агресивної практики і скасувати рішення про незаконну анексію Автономної Республіки Крим", - підсумували свої вимоги представники ОБСЄ.

Популярні новини зараз

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ виявили важке озброєння бойовиків, яке вони мали відвести від передової лінії в зоні АТО.