Рада нацбезпеки на оборони України пропонує запровадити обов'язкову попередню реєстрацію для громадян Росії під час поїздок до України.

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов на прес-конференції після засідання ради.

"Буде реалізована електронна система попередньої реєстрації для громадян Росії під час поїздок до України", - сказав він.

Також РНБО пропонує запровадити обов’язкову реєстрацію громадян Росії за місцем перебування в Україні.

"І біометричні паспорти, і контроль на кордоні, і попереднє інформування, і контроль за перебуванням та пересуванням по території України все це повинно відбутися відповідно до єдиної програми, яка має бути розроблено Кабміном", - резюмував Турчинов.

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році
Показати ще

Він також повідомив, що Україна введе біометричний контроль на своїх кордонах.

Як повідомляв "Знай.ua", Пакистан хоче придбати більше сотні найсучасніших українських танків "Оплот". Розробку вітчизняного воєнпропу у країні вже назвали "новим монстром"