Побував з візитом в Москві у складі делегації Конгресу США сенатор Джон Кеннеді заявив, що мати справу з російським урядом — як мати справу з мафією. Про це в своєму Telegram-блозі написав опозиційний російський журналіст Аркадій Бабченко.

"В Росії немає політичної філософії. Це як задаватися питанням, у чому полягає політична філософія мафії. Їх філософія — це гроші і влада. Така філософія Путіна. Він править залізною рукою. Він диктатор", — заявив Джон Кеннеді.

Бабченко іронічно прокоментував цю заяву, додавши, що "не пройшло і 20 років".

"Дійшло, ти дивись-ка. Не минуло й двадцяти років. Треба їх ще змусити поняття "gopnik" вивчити - і взагалі будуть розуміти, з ким мають справу", - саркастично заявив Бабченко.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", російський незалежний журналіст Аркадій Бабченко звернувся до російської сторони з пропозицією обміняти себе на незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова та інших політв'язнів.

Журналіст нагадав: він особисто досі залишається за паспортом громадянином РФ, тому процедура екстрадиції буде досить простою.

Нагадаємо, відомий російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко у своєму Telegram-блозі написав про пройграш Росії на Чемпіонаті Світу з футболу 2018

Бабченко саркастично заявив, що "вболівав" за російську команду в матчі проти Хорватії через те, що любить "завершене побєдобєсіє".

"Шкода Росія вилетіла. Не люблю незавершене побєдобєсєє. Уявляєте яка б слина були б у цій кунсткамері, якщо б виграли у хорватів? Яка патріотична елейна гордість в сумішші з "Ра-сі-я! Па-бе-да! Наші!" лилася б мало не з кожного російського облікового запису?" - пише Бабченко.

Зазначимо, сім'я російського блогера і журналіста Аркадія Бабченко дізналася про планування спецоперації всього за тиждень до її виконання.

Співробітники Служби безпеки докладно інструктували пару і старанно розжовували "що говорити, як говорити, як себе вести, як дихати, робити присідання, щоб був відповідний голос, коли я подзвоню в поліцію і "швидку".