Про це повідомила постійна представниця США в Альянсі Кей Бейлі Гатчінсон, передає Інтерфакс.

Гатчісон підкреслила, що шлях до членства - довгий для багатьох країн і не відбувається моментально. "Річний національний план - це те, що Україна і НАТО абсолютно точно можуть зробити разом", - заявила Гатчінсон. На її думку, це сприятиме прогресу щодо членства в НАТО для України.

"Ми хочемо, щоб Україна стала членом НАТО, можу вас запевнити", - запевнила представниця США.

У разі зближення України і НАТО або вступу до Альянсу не варто очікувати позитивної реакції РФ, запевняє Гатчінсон.

Популярні новини зараз

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

"У випадку Чорногорії ми побачили, що Росія стає досить агресивною, коли країни починають приєднуватись до НАТО", - додала дипломат.

Гатчінсон також нагадала, що колись у НАТО вважали, що РФ може стати якщо не членом Альянсу, то принаймні партнером. Разом з тим, наразі РФ вдається до методів гібридної або кібервійни, а також до дестабілізації ситуації в інших державах, щоб змінити їхню позицію щодо вступу в НАТО.

Нагадуємо, що за дорученням президента Петра Порошенка його команда готує поправки до Конституції, які б законодавчо закріпили бажання України вступити до Євросоюзу і НАТО. Раніше Північноатлантичний Альянс визнав прагнення України стати повноцінним членом організації.

Як раніше зазначав портал «Знай.ua», Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив в інтерв'ю виданню Süddeutsche Zeitung, що на сьогоднішній день російська влада активно займається тим, що нарощує міць в питанні ядерного озброєння. Москва модернізує свій арсенал в той час, як бар'єр для його використання знижується з кожним днем.

Він підкреслив, наскільки важливо, щоб члени альянсу діяли відносно Росії максимально рішуче. За його словами, важливо дати зрозуміти Москві, що такі її дії, як в Кримському півострові, а також кібератаки або порушення міжнародних правил, безкарними не залишаться.