Народний депутат Борислав Розенблат відмовився здавати свій паспорт.

У Facebook він написав, що виконав всі рішення суду, крім цього. Депутат пояснив, що суд його зобов'язав здати паспорт іншої людини. Як таке вийшло, поки не ясно.

"Прокуратура, захопившись піаром, навіть не читає "макулатуру", яку дає на підпис судді. А суд чомусь вірить їй на слово. Але тоді чиї матеріали розглядалися, якщо фактично там вказано іншу особу?" - зазначив нардеп.

Він зазначив, що прокурори спробували швидко виправити помилку в постанові, однак це порушення закону. Оскільки в цьому випадку необхідно розглядати окрему постанову.

Даного порушення вже досить, щоб звернутися до ЄСПЛ. Розенблат вже повідомив, що подав скаргу на першого заступника керівника САП Володимира Кривенка, який в суді представляв сторону обвинувачення.

Популярні новини зараз

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва обрав для Розенблата запобіжний захід у вигляді застави і визначив її в сумі 7 млн ​​грн. Також суд зобов'язав депутата здати паспорти і утриматися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними в кримінальному провадженні.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що недоторканність стала чи не єдиним рятівним колом для народних обранців. Навіть нашумілий законопроект з пропозицією позбавити всіх депутатів цих привілеїв, поки припадає пилом.