Український уряд продовжив заборону на ввезення російських товарів до 31 грудня 2018 року.

Про це повідомляє "Сьогодні".

Згідно інформації, заборона на російські товари введена з 10 січня 2016 року згідно з постановою уряду від 30 грудня 2015 року "Про заборону ввезення на митну територію товарів походженням з Росії".

У список заборонених російських товарів додали поліетилен, полівінілхлорид - безбарвну, прозору пластмасу. Крім цього, до списку увійшли сульфат амонію і суміш нітрату амонію з карбонатом кальцію або іншими неорганічними речовинами, що не є добривами.

Загалом, на територію України заборонено завозити російське м'ясо, рибу, крупи, хлібобулочні вироби, горілку, пиво, сигарети, кондитерські вироби, корми, ряд хімікатів і залізничного устаткування.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Цукор, олія і хліб: що буде з цінами на продукти в Україні восени

Руслан Євдокименко показав дорослу онуку Софії Ротару: "Неймовірні"

Тоня Матвієнко показала, як рятується від спеки, Арсен Мірзоян зацінив: "Так хочеться відпочити"

Показати ще

Рішення заборони ввезення російських товарів - відповідь на рішення уряду РФ заборонити з 1 січня 2016 року ввозити на свою територію українські продукти.

ЄС 14 грудня продовжив санкції проти РФ на півроку. Усі 28 країн-членів були єдині в цьому питанні, заявив президент Європейської ради 60-річний Дональд Туск. Санкції обмежують постачання на територію Росії високотехнологічного обладнання.

Значить - і їх можливості в оборонній сфері. Також - у видобутку газу і нафти, а це одна з ключових статей наповнення російського бюджету.

Нагадаємо, Сербія відмовилася підтримувати Україну в питанні анексованого Криму. Країна відмовилася водити санкції відносно Росії з-за півострова.

Крім того, США розширили список санкцій "список Магнітського", включивши в нього п'ятьох громадян Росії, серед яких і нинішній глава Чечні Рамзан Кадиров.

Дивіться сюжет про санкції

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Брюссель застосує санкції проти країни ЄС.