Докази, що повністю спростовують причетність екс-президента Віктора Януковича до розстрілів на Майдані, пообіцяв уже незабаром надати захист скандального втікача.

Про це заявив адвокат Віталій Сердюк в коментарі телеканалу "112 Україна".

"Ми плануємо на найближчих засіданнях подати власну доказову базу: томи письмових доказів. До них також буде додано великий обсяг відеодоказів, які повністю спростовують позицію прокуратури", - сказав він, не уточнивши, правда, про чиї свідчення й докази йде мова.

При цьому захисник підкреслив, що раніше прокуратура засекретила і не дала можливості громадськості ознайомитися з матеріалами доказів провини Януковича, оскільки вони повністю руйнують справу і підкреслюють "виключно мирні належні дії президента України щодо врегулювання кризи". Натомість зібрані матеріали вказують на причетність нинішніх політиків до кривавих подій.

Дивіться: Адвокат Януковича поскаржився на ГПУ

Популярні новини зараз

Смертельний поцілунок: юнак помер після ночі кохання з дівчиною

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Показати ще

28 листопада Печерський районний суд Києва закінчив досліджувати в закритому режимі відеозаписи допитів українських чиновників в кримінальному провадженні за підозрою екс-президента Віктора Януковича в організації та управлінні розстрілами активістів євромайдан в лютому 2014 року, а вже сьогодні, 29 листопада, відновив розгляд клопотання ГПУ про надання дозволу проведення заочного досудового слідства у справі.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС у 2013 році зірвав екс-політтехнолог "Партії регіонів" Пол Манафорт.