Дві години поспіль провів на допиті у прокуратурі колишній губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі.

Як зазначив у своєму Facebook сам лідер "Руху нових сил", мова йшла про розстріли на Майдані Незалежності під час Революції Гідності.

"У зв'язку з "фактами" наведеними в передачі на італійському каналі друга Путіна Берлусконі, про те, що я наказав "грузинським снайперам" розстрілювати людей. Одразу хочу сказати, що слідчі були дуже доброзичливі та професійні, але я думаю, вся система працює вхолосту. Дві головних справи тієї епохи - отруєння Віктора Ющенка і розстріли Майдану досі не розслідувані, тобто у владі в Україні досі є люди, яким не вигідно розслідування цих справ", - пояснив він.

На думку Саакашвілі, подібні звинувачення можуть бути наслідком активної російської пропаганди, на яку Україна мусить дати жорстку, але професійну відповідь: наприклад, нарешті притягти до відповідальності тих, хто справді безпосередньо причетний до кривавих подій.

Популярні новини зараз

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Показати ще

"А поки, вчора я втратив дві дорогоцінні години на белетристику, а сьогодні з ранку ще два допити ...Дякую, Петре Олексійовичу, що думаєте, чим би мене зайняти, а ще щось ви давно не піднімали по тривозі о 3 годині ранку Альфу і не відправляли їх мене будити. Так можна і переспати, і розслабитися. Так хочеться гострих відчуттів!", - іронізує політик.

Дивіться: Саакашвілі: Путін закликав українську владу припинити мою діяльність в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", суд виніс несподіваний вирок у справі Саакашвілі.