Саакашвілі анонсував незвичайний з'їзд партії

поділитись
Партія Саакашвілі проведе з'їзд під вікнами міністра Петренка

Партія екс-керівника Одеської області Міхеїла Саакашвілі "Рух Нових сил" проведе відкритий з'їзд під будівлею Міністерства юстиції на провулку Рильського в Києві. З’їзд заплановано на вівторок, 30 травня.

Про це повідомив народний депутат Юрій Дерев'янко,  який разом з Саакашвілі входить до складу партійної ради "Руху Нових сил" в інтерв’ю виданню "Страна".

"Ми проведемо з'їзд у відкритому режимі в знак протесту проти політики Міністерства юстиції, яке відмовилося змінити назву нашої партії на "Рух Нових сил Михайла Саакашвілі" і одночасно зареєструвало фейкову політичну силу "Блок Михайла Саакашвілі", - повідомив народний депутат.

На думку нардепа, партію не хочуть реєструвати за вказівкою екс-прем'єра Арсенія Яценюка і одеського депутата-мажоритарника від БПП Дмитра Голубова.

"Мені це нагадує прийоми режиму Януковича, коли створювалися партії-клони, щоб заплутати суспільство. Тому ми запрошуємо на наш мітинг ідеологічно близькі нам політичні сили, наприклад, "ДемАльянс", "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, Рух "Справедливість" Валентина Наливайченка і інші", - сказав Дерев'янко.

Зазначимо, що в будівлі Міністерства юстиції, під якою заплановано провести з’їзд,  знаходиться кабінет міністра Петренка.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Міхеїл Саакашвілі здивував заявою щодо заборони російських соцмереж.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Саакашвіллі, з'їзд партії, Міністерство юстиції
Реакція, яку вибрала АП - просто мовчати, щоб заспокоїти
0
0
15:04 20.04.2018
Здивувалися навіть партійні колеги
0
0
14:28 20.04.2018
З України вже офіційно виїхало 1,5 мільйона людей
0
0
14:23 20.04.2018
"Я хочу і кордон з Євросоюзом пересунути"
0
0
14:00 20.04.2018
Серед політиків ховаються фанати фюрера?
0
0
13:41 20.04.2018