Екс-губенатор Одещини Міхеїл Саакашвілі заявив, що українська сторона не має права видавати його грузинським правоохоронцям, адже це не передбачено законом.

На своїй сторінці у Facebook політик висловив думку, що представники АП насправді видали Грузії фальшиві підстави щодо позбавлення громадянства, без жодних на те повноважень:

"Порошенко отримав відмову, тому що все це - висмоктані з пальця справи, для того і створені, щоб я не приїжджав в Тбілісі. А якщо приїду - навряд чи хтось зможе надовго мене затримати, тому Іванішвілі я в Грузії точно не потрібен", - запевнив він.

Саакашвілі звернув увагу на всю курйозність ситуації, коли до глави держави звертається один із найбільших приватних акціонерів Газпрому із мільярдними статками і просить заарештувати колишнього грузинського президента:

"Ахметов замовив 20-ти серійний фільм, цілий художній опус про мене для свого каналу, на який було витрачено 20 мільйонів газпромівських грошей", - додав він.

Популярні новини зараз
Українці працюватимуть до глибокої старості: у Мінсоці готують нововведення Гороскоп на тиждень 7-13 квітня для всіх знаків Зодіаку: Тільцям не позіхати, Дівам зібратися, Стрільцям ризикнути Замість притулку – депортація: українцям у Чехії зачиняють двері Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", грузинська прокуратура пояснила запити щодо екстрадиції Саакашвілі.