Західні країни не зацікавлені у розпаді Росії, однак тиск на неї буде продовжуватися до тих пір, доки РФ не перестане вносити дестабілізацію у світі.

Про це заявив глава політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу ZIK.

«Чого світ вимагає від Росії? Я не вірю, що вони хочуть дезінтеграції Росію, тому що це величезна ядерна держава, і ніхто в світі не зацікавлений в хаосі та її розпаді. Немає бажання того «хулігана» вбивати, питання в тому, щоб його поставити його на місце, і пояснити, що так себе вести неможна. Так, дійсно, використовуються десь жорсткі методи погрози зброєю, примуси до миру. Чи це спрацює з Росією, на мій погляд не спрацює», – заявив Андрій Ніколаєнко.

Крім того, глава партії «ОСНОВА» наголосив на тому, що з урахуванням слабкості економіки Росії, тиск на неї за допомогою економічних факторів може мати найбільший ефект.

«Росія економічно слабкий гравець, економіка якої складає лише 2% світового ВВП. Але в неї є ядерна зброя, навіть Північна Корея, можна наробити всесвітньої проблеми. Тому питання потрібно вирішувати паралельно економічними чинниками також. І на порядок потужніше ніж збройне протистояння було б: відключення від SWIFT, ембарго на поставки нафти в світі. До речі 1,3 експорту російської виручки йде саме від нафти, не від газу, газ займає всього 15% в російському експорті. Тому, дійсно, Росію потрібно економічно примушувати до миру, саме в тих рамках, які є», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Зірка "Величного століття" Бурак Озчівіт може потрапити до в'язниці на 4 роки: вже був у суді

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Дивіться: інтерв'ю з Андрієм Ніколаєнко

Як повідомляв портал "Знай.ua", Мінфін США оприлюднив доповнений список антиросійських санкцій.