Заходу і Сходу України варто сісти за стіл переговорів, як це свого часу зробили радянські солдати і воїни УПА. Про це заявила позафракційний нардеп Надія Савченко під час свого виступу в Кіцмані на Буковині

Крім цього вона закликала зробити все, щоб в майбутньому між українцями і росіянами були щонайменше добросусідські відносини.

"Свого часу Україну історично дуже часто ділила саме російська пропаганда, дуже вдало цим користувалася і радянська пропаганда – коли розповідали, що є Західна та Східна Україна: є "бендерівці" та є совєцькі солдати. Хоча як ті, так і ті захищали свою землю, свій будинок, свою церкву, тобто свою родину та своїх дітей", – підкреслює нардеп.

На її думку, "русккому миру" та російській пропаганді вигідно ділити Україну, тому що тоді Україна буде постійно під тиском і під впливом Росії.

"Тільки, коли Україна зрештою забуде, що є дві України, як нам говорять, а Україна насправді є одна, тоді Росія програє. На це треба і робити ставку. Людям варто пояснювати, що не можна повторювати історичних помилок. Армія радянська та армія УПА через 70 років сіли за стіл переговорів. Чи важко їм було це? Важко. Я сподіваюся, що сучасна Україна пройде цей шлях скоріше та зрештою з тими самими росіянами колись у нас будуть ніякі не братські, а просто нормальні сусідські взаємини", – резюмувала політик.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Надія Савченко вирішила присоромити Верховну Раду за те, що вбивць українців із Донбасу називають бойовиками.