Під час проведення поліграфологічного тестування у народного депутата України Надії Савченко запитували, зокрема, чи збиралася вона добивати автоматами народних депутатів у парламенті після здійснення терористичного акту.

Про це вона заявила журналістам перед засіданням Шевченківського районного суду Києва.

Журналісти запитали, які запитання ставили під час проходження поліграфу, на що Савченко відповіла: "Всі ті питання, які генпрокурор озвучував з трибуни – чи збиралась добивати автоматами".

За словами нардепки, тестування на поліграфі тривало 6 годин.

Невдовзі, сестра Надії Савченко Віра розповіла більш детально про перевірку. Вона уточнила, що при допиті на детекторі брехні її сестрі так і не поставили запитання сторони захисту – лише сторони обвинувачення.

Популярні новини зараз
Вже скоро закладуть мир: відомий астролог пояснив, коли закінчиться війна в Україні Натільний хрестик може приховувати небезпеку: коли варто насторожитися Чи можуть мобілізувати тих, хто не був в армії: юрист пояснив, до чого готуватись українцям без досвіду У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

"На першій частині перевірки навіть адвокати не були присутні – їх обдурили і послали спочатку в іншу будівлю. Я там разом з адвокатами стояли і чекала Надю кілька годин, а виявилося, все це час допит вже йшов, в іншому приміщенні",– розповіла Віра Савченко.

За прогнозом Віри Савченко, Надію можуть направити на повторну перевірку на поліграфі.

"Я так зрозуміла, слідчі СБУ залишилися невдоволені відповідями Надії і не отримали того, що хотіли. Думаю, буде повторний допит на поліграфі, або вони ще щось придумають. Адвокатам в СБУ сказали, що процедура не завершена, і пообіцяли сьогодні-завтра дати результат перевірки", – зазначила Віра Савченко.

Нагадаємо, Надія Савченко мала пройти перевірку на поліграфі ще у п'ятницю, 13 квітня. Але через її стан здоров'я, який погіршився з голодуванням, процедура була перервана. Депутат погодилась на три дні призупинити своє голодування, щоб мати змогу пройти поліграф.

Дивіться: Надія Савченко розповіла про поліграф

Як повідомляв портал "Знай.ua", захисник Надії Савченко розповів про дивні речі, які відбувались під час експертизи на поліграфі.