В День захисту дітей народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка привітав дітей зі святом і заявив, що боротиметься за те, щоб кожна дитина в Україні могла бачитися зі своїми батьками і відчувати їхню любов та піклування, не зважаючи на відносини між її батьками. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Переконаний, що наше завдання робити все можливе і неможливе, аби українські діти були щасливими, відчували себе захищеними і були в безпеці. Ми будемо боротися за те, щоб кожна дитина в Україні мала можливість бачитися зі своїми батьками і відчувати їхню любов і піклування, не зважаючи на відносини між її батьками», – зазначив Сергій Рибалка.

Політик повідомив, що вже майже 6 років йому не дають бачитися з його рідною донечкою Роксоланою, яку він дуже любить і сумує за нею.

«В такій корумпованій державі, як Україна, не виконується рішення суду, за яким я маю право бачитися зі своєю дитиною і брати участь у її вихованні. Дуже прикро, що гроші настільки затьмарили очі деяким високопосадовцям, що вони йдуть на такі злочинні, антилюдські дії – всіляко перешкоджаючи мені бачитися з рідною донечкою», – наголосив Сергій Рибалка.

Популярні новини зараз

Львівщина прощається з молодим священиком: "Хвороба виявилася сильнішою, Бог не зберіг"

Писанка схудла на 42 кілограми і не збирається зупинятися, секрет дуже простий: "Прекрасний спосіб..."

Львівських школярів пустять за парти з 1 вересня, але позбавлять найголовнішого - жодної радості, тільки підручники

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Народний обранець підкреслив, що продовжить боротьбу за право бачити і виховувати свою дитину, не зважаючи на всі перешкоди. Він вважає, що його донька не повинна страждати через його взаємовідносини з її матір’ю.

«Вона (донька, - ред.) не повинна бути позбавлена права спілкування зі мною, адже я її рідний батько. Моє завдання полягає в тому, щоб на законодавчому рівні гарантувати право батькам, які розлучилися, брати участь у вихованні своїх дітей. Не можна позбавляти дитину спілкування з одним із батьків. Знаю, що таких випадків по всій Україні десятки тисяч, якщо не сотні. І всі вони завдають непоправної шкоди нашим дітям. Так не повинно бути! Ми маємо захистити наших дітей і дати їм можливість спілкуватися зі своїми батьками. Робитиму для цього все можливе і неможливе!», – резюмував Сергій Рибалка.