Політики партії "Основа" готові захищати свої погляди, незважаючи на тиск чи брудні матеріали в ЗМІ.

Про це заявив народний депутат, очільник політичної партії "Основа" Сергій Тарута на своїй сторінці в Facebook.

"Я знаю, що проти мене ведеться цілеспрямована кампанія. І я готовий до будь-яких провокацій, і не боюсь відповідати на найскладніші питання. І хлопці з партії "Основа" теж готові відповісти і за свої політичні позиції, і за своє минуле, і за своїх родичів. Готуйте нові, каверзні запитання, панове!" – написав Сергій Тарута.

В якості прикладу голова партії "Основа" нагадав про провокаційні запитання, які лунали на його адресу під час одного з останніх інтерв’ю.

"Я розумію, що деяке здивування викликала подія під час запису ефіру на каналі "UA: Перший", коли ведуча стала задавати мені не просто провокаційні, а явно маніпулятивні питання, що стосуються партії "Основа". Я однозначно заявляю, що повністю підтримую партію "Основа". Ідеологічна платформа цієї партії побудована за моєї активної участі, заснована на моїх принципах і цінностях. Я жертвую особисті гроші партії, лідери партії "Основа" є достойними людьми, що вже не раз доводили свій професіоналізм, порядність і патріотизм. І я вірю у впевнену перемогу партії "Основа" на найближчих виборах до Верховної Ради", – резюмував політик.

Популярні новини зараз

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Iрина Федишин завалила кицюню пiд сонцем

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, нардеп Сергій Тарута розповів, що допоможе в розбудові успішної країни.