Власник компанії «БФ Груп» Артур Гранц звернувся з відкритим листом до народного депутата Сергія Лещенка у відповідь на звинувачення його компанії і партії «Народний фронт» в рейдерстві. Текст звернення розміщено на офіційній сторінці компанії «БФ Груп» в Facebook.

«Пане Лещенко, дозвольте вам повідомити, що ви якось стрімко розглянули під час звичайного депутатського прийому цілу справу фітнес-клубу «Софійський» і його власниці Ірини Рябченко. Справа, яку тільки суди розглядали більше п'яти місяців», - заявив Гранц, коментуючи публікацію Лещенка.

Глава «БФ Груп» підкреслив, що Лещенко навіть не спробував зв'язатися з представниками компанії й розібратися в ситуації, а просто почав обливати брудом. «Ви підмінили собою правосуддя і стрімко винесли моїй компанії, а заодно і партії «Народний фронт» обвинувальний вирок. Але вам не звикати, ви так само кожен день обмовляєте не тільки партнерів по коаліції, але і партію, з якою ви зайшли в парламент», - заявив бізнесмен.

У зверненні до Лещенка власник «БФ Груп» наводить факти, які доводять, що його компанія успішно і легально розвиває бізнес, чим не може похвалитися взята під опіку народним депутатом Рябченко.

«2008 рік. Початок діяльності Групи компаній БФ. Компанія з партнерами інвестує в будівництво складів. Побудовано близько ста тисяч квадратних метрів, інвестовано сотні мільйонів гривень. Згодом площі продані основному партнеру і працюють досі. В цей час пані Рябченко бере кредит 15 млн дол і 5 млн грн», - пише Гранц.

Популярні новини зараз

"Укрпошта" потрапила в скандал з мертвими бджолами: мільйони тіл у пакеті

Тіна Кароль розсмішила відео з сином у райському куточку: "Веня такий чудовий"

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Показати ще

«2010 рік. «БФ Груп» залучає нові інвестиції в країну і стає партнером світового лідера торгівлі - компанії Heinemann. Ви ж перший кричите про залучення інвестицій? Я їх залучаю на ділі й інвестую, а ви своїми заявами вбиваєте це бажання. В цей час шахрайка Рябченко управляє клубом «Софійський», - йдеться у відкритому листі.

В результаті, за словами Гранца, на сьогоднішній день в «БФ Груп» працює 670 чоловік, отримуючи в середньому 27 тис грн на місяць, в той час як в клубі «Софійський» 60 чоловік персоналу із заробітною платою 3,5 тис грн. Серед інших порівнянь бізнесмен наводить виплати по оренді: «БФ Груп» за останні 3,5 року заплатила близько 800 млн грн (18 млн в місяць). «У шахрайки Рябченко оренда 283 тис грн в місяць в центрі Києва, і то платить сама собі», - пише власник компанії.

Гранц зазначив, що «БФ Груп» в партнерстві з німецькими колегами інвестувала в магазини аеропорту «Бориспіль» понад 15 млн євро, пропонуючи пасажирам сервіс світового рівня, після чого авторитетне британське видання Sky trax включило «Бориспіль» до трійки кращих аеропортів Європи. Власник компанії додав, що це стало можливим завдяки зусиллям Максима Бурбака з «Народного фронту».

«Ну і найголовніше, з чого живе країна, - податки. Група компаній БФ сплатила на 1 січня 2017 року близько 350 млн грн. У шахрайки Рябченко, повірте мені, нуль. Тільки за минулий рік її компанія показала 9 млн грн збитку. І вишенька на торт, користуючись вашою термінологією, - у «БФ Груп» ніколи не було і немає жодного кредиту ні в українському, ні в якомусь іншому банку. Шахрайка Рябченко вкрала все 15 млн дол вкладників банку. Такі шахраї, як вона, не повертаючи кредити, вбивають банки. Вкладникам я рекомендую йти і вимагати свої гроші з таких, як Рябченко », - підкреслив Гранц у відкритому листі до Лещенка.

«До всього сказаного вище я хочу додати одне: мені не потрібні ваші вибачення, мені на них начхати. І друге: ви, пан Лещенко, політична проститутка або проститут, як вам ближче. Робіть висновки, яких людей приймати в приймальні з написом «народний депутат України», - заявив власник «БФ Груп».