У стінах українського парламенту сьогодні є голоси для зняття недоторканності з народних обранців

Про це заявив народний депутат від групи "Воля народу" Сергій Шахов, повідомляє Рoliteka.

"Коли я йшов у Верховну Раду, це було сім виборчих округів. І Луганська область не підтримала тих князів, які керували Донбасом 26 років. На нас лягла велика відповідальність. Ми говорили про зняття недоторканності тисячу разів. Я постійно повторюю своїм колегам – це необхідно зробити. Але я сам цього зробити не можу. Для цього необхідно колективне рішення, і голоси для цього у сесійній залі є. Потрібно, щоб це питання було винесено на голосування", – зазначив парламентар.

Більш того, Шахов висловив свою думку щодо можливого "розгону" Верховної Ради.

Популярні новини зараз

Рідка каша, а зверху плаває шматок помідорини: показали реальне меню у військових їдальнях

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

"По-друге, якщо б зараз розігнали Верховну Раду, я теж двома руками буду "за". Тому що я впевнений – у наступну каденцію в парламент зайдуть молоді, нормальні волонтери. На цих людей лягла економічна тяжкість всієї країни – вони допомагали переселенцям, військовим на Донбасі. Якщо буде голосування за проведення дострокових виборів у Раду – я буду тільки "за", – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, Україні знову нагадали про занадто повільний темп ключових реформ. На думку європейського комісара з переговорів про розширення і європейської політики сусідства Йоханнеса Хана, Україна сповільнила зусилля, спрямовані у бік боротьби з корупцією. Більш того, він побачив у цій сфері певні кроки назад.

Єврокомісар заявив, що створення антикорупційних інституцій та електронних декларацій були хорошими кроками у правильному напрямку, але в той же час він констатував, що подальше уповільнення реформ негативно позначилося на перспективах України. Зокрема, країна не змогла отримати останній транш макрофінансової допомоги від ЄС.

Нагадуємо також, що в четвер, 26 квітня, Кабмін вніс у Верховну Раду проект закону про антикорупційну стратегію на 2018-2020 роки. Законопроект №8324 "Про антикорупційної стратегії на 2018-2020 роки" був схвалений на засіданні уряду 25 квітня.

В документі у розділі запобігання корупції в судовій системі вказані заходи, що передбачають створення Вищого антикорупційного суду і запуск його роботи. Крім того, стратегія передбачає прийняття закону про скасування депутатської недоторканності й забезпеченням непритягнення нардепів до відповідальності за результати голосування в Раді, за винятком відповідальності за образу чи наклеп.