Останнім часом Росія наростила військову присутність на кордоні з Україною трьома мотострілецькими дивізіями.

За словами головнокомандувача ЗСУ генерала Віктора Муженка, організаційно-штатна структура, озброєння, та військова техніка, яка надходить на комплектування цих дивізій, свідчить про те, що вони по своїй суті є ударними і призначені для ведення швидких наступальних дій.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, відповідаючи на питання журналістів, прокоментував посилення угруповання військ РФ на кордоні з Україною. Він заявив, що Росія може розміщувати військові сили на своїй території там, де вважає за потрібне, і в якій захоче кількості.

"Російська Федерація вільна змінювати конфігурацію збройних сил на своїй території відповідно до того, наскільки це вважається за доцільне"- цитують слова Пєскова російські ЗМІ.

Питання про розміщення Росією поблизу кордону з Україною мотострілкових дивізій Пєсков переадресував Міноборони:

Популярні новини зараз

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

" Що стосується конкретики, в даному випадку все-таки краще це питання адресувати колегам в Міністерство оборони".

Як Україна убезпечує кордон з Росією:

Кордон Держави

Останнім часом Росія наростила військову присутність на кордоні з Україною трьома мотострілецькими дивізіями. - Організаційно-штатна структура, озброєння, та військова техніка яка надходить на їх комплектування свідчить про те, що ці російські дивізії є по своїй суті ударними і призначені для ведення швидких наступальних дій, - зазначив з цього приводу начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Віктор Муженко. Як ми убезпечуємо російсько-український кордон - у сюжеті, що вийшов на 5 каналі сьогодні.

Posted by Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine on Sunday, 23 July 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", спецпредставник США по Україні Курт Волкер був шокований тим, що побачив під час свого візиту в зону проведення антитерористичної операції.