Після скандалу, який розгорівся навколо затримання в Україні двох українських громадян, Київ вирішив тимчасово відмовитися від офіційних візитів до країни. Так, після того, як на адресу журналіста Павла Шаройка і дипломата Ігоря Скворцова прозвучали звинувачення в шпигунстві, Україна прийняла рішення на якийсь час перенести частину візитів.

Про це в інтерв'ю "Єврорадіо" заявив український посол в Білорусі Ігор Кизим.

"Після цього випадку окремі візити були перенесені. І якщо у вас буде засідання ПАРЄ, то наші депутати можуть прийняти рішення обмежити кількість делегації. Можна сказати, що окремі чиновники з уряду вирішили утриматися від поїздок до Білорусі", - розповів він і припустив, що затримання Павла Шаройка може бути своєрідною помстою за те, що в червні цього року в Чернігові затримали громадянина Білорусі, якого звинуватили в шпигунстві і роботі на Російську Федерацію.

Скандал між Мінськом і Києвом


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як у Лукашенка вибухнули хамською тирадою на адресу України.

Популярні новини зараз

Тендітна Тоня Матвієнко сховалася за широкою спиною Арсена Мірзояна - про таке мріє кожна жінка

Юрій Ткач з "Квартал 95" раптово схуд, фанати не впізнали: "Циганські фокуси"

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще