Останні випробування ракетного комплексу "Вільха" пройшли в присутності військових керівників, експертів та військових аташе з семи країн. Іноземні гості зацікавилися в переговорах з придбання нової потужної української зброї.

Кожен з етапів державних випробувань ракетного комплексу "Вільха", які завершилися на півдні Херсонської області, пройшов успішно. У цьому запевнив громадськість секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

За повідомленням прес-служби РНБО, "на кожному етапі перевірялися на відповідність різні параметри тактико-технічних характеристик ракет, зокрема, точність попадання в певні цілі на максимальної і мінімальної дальності, потужність і ефективність знищення цілі бойовою частиною ракети, одночасне ураження цілей, розведених на велику відстань".

Також він зазначив, що згідно з рішенням Державної комісії, ракетний комплекс буде взято на озброєння, і вже в цьому році почнеться його серійне виробництво. «Це великий загальний успіх українських вчених, конструкторів, виробничників і військових, які змогли реалізувати наймасштабнішу задачу в найкоротші терміни», - підкреслив секретар РНБО. Він зазначив, що на випробуваннях був присутній президент України Петро Порошенко, військові керівники, експерти та військові аташе з семи країн, які висловили зацікавленість у проведенні переговорів про придбання нового потужного українського зброї.

«Незважаючи на велику зацікавленість наших іноземних партнерів, пріоритетом для нас є забезпечення ракетними комплексами наших Збройних сил», - підкреслив секретар РНБО. Крім того, він розповів, що активна робота над реалізацією національної ракетної програми, «серед пріоритетів якої, зокрема, створення для нашої армії нових потужних крилатих і зенітних керованих ракет», триває.

Популярні новини зараз

Сергій Притула розповів про заміжжя Лесі Нікітюк: "Буду співати на весіллі"

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Випробування ракетного коплексу "Вільха" - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" на півдні Бельгії четверо військовослужбовців отримали поранення в результаті невдалого запуску ракети. Троє з них відбулися легкими пораненнями, четвертий госпіталізований у важкому стані.

Бельгійська поліція проводить розслідування обставин даної події. Як повідомляють зарубіжні ЗМІ, запуск ракети відбувся випадково.