24 лютого українська народний депутат - утікач Олександр Онищенко показав лошеня, яке народилося у його двох кращих коней - Виванта і Карліни.

Відео політик опублікував у Facebook.

Так, цього милого малюка, який поки не відходить далеко від мами, назвали Вівальді.

"Відійдемо від політики на вихідні. Всі питають, як справи у новонародженого лошати Вівальді. Росте. Ще при грудях мами Карлины, але вже показує себе дорослим конем. Активний і енергійний, стрибає з боксу, ніби натякає, що в правильній родині народився, не помилилися. Скоро почнемо готувати. Буду тримати в курсі", - написав під роликом Онищенко.

Отойдём от политики на выходные. Все спрашивают, как дела у новорожденного жеребенка Вивальди. Растет. Еще при груди мамы Карлины, но уже показывает себя взрослым конем. Активный и энергичный, прыгает по боксу, вроде намекает, что в правильной семье родился, не ошиблись. Скоро готовить начнем. Буду держать в курсе.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще
Posted by Aleksandr Onyshenko on Saturday, 24 February 2018

Раніше портал "Знай.uа" писав, що громадськості Онищенко відомий в основному за своїм "газових схем", визнання у підкупі народних депутатів, анонсованих компроматних записах Президента і розслідувань з боку НАБУ.