Російська Федерація намагається дестабілізувати ситуацію в Одеському регіоні, спекулюючи через свою агентуру на релігійній та етнічній темах, повідомив екс-керівник місцевого "Правого сектора" Сергій Стерненко у своєму блозі на "site.ua".

Мова йде про скандал, який розгорівся навколо виділення земельної ділянки у Білгород-Дністровському під будівництво церкви УПЦ (КП). Будівництво церкви було зірвано через позицію місцевого сепаратиста Василія Кащі, пояснює Стерненко, який за національністю є болгарином.

"Карта, котру витягнув Кремль, у цій всій історії - вже відома вам тема "притіснєнія болгар", котрої в реальності просто не існує. Вже 22 травня аж цілий народний депутат і феодал півдня Одещини Антон Кіссе виступив з прес-конференцією, де заявив, що виявляється, одіозного члена виконкому зачепили не тому, що він сепаратист, а за те, що він - болгарин! І начебто його ще й принижували за національність", - наголошує політик.

Він додає, що "цей чистої води фейк тут же підхопили російські ЗМІ, активно роздуваючи тему "фашизма на Украине".

"Яку мету собі ставив Кіссе, роблячи таку гучну промову і стукаючи кулаком, що він буде звертатись ще й до міжнародної спільноти по проблемі, котру він сам і вигадав?", - запитує Стерненко.  

Популярні новини зараз

У МОЗ перевірили українську вакцину від Covid-19, Степанов поділився результатами

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", раніше мешканці Одеси зібрались на акцію протесту проти концертів "запроданки" Світлани Лободи в клубі "Ібіца".