Скандальний нардеп попався на зв'язках з Кремлем

поділитись
За спробою дестабілізувати ситуацію на Одещині стоїть ФСБ, якій підігрує місцевий нардеп з групи "Відродження" Антон Кіссе

Російська Федерація намагається дестабілізувати ситуацію в Одеському регіоні, спекулюючи через свою агентуру на релігійній та етнічній темах, повідомив екс-керівник місцевого "Правого сектора" Сергій Стерненко у своєму блозі на "site.ua".

Мова йде про скандал, який розгорівся навколо виділення земельної ділянки у Білгород-Дністровському під будівництво церкви УПЦ (КП). Будівництво церкви було зірвано через позицію місцевого сепаратиста Василія Кащі, пояснює Стерненко, який за національністю є болгарином.

"Карта, котру витягнув Кремль, у цій всій історії - вже відома вам тема "притіснєнія болгар", котрої в реальності просто не існує. Вже 22 травня аж цілий народний депутат і феодал півдня Одещини Антон Кіссе виступив з прес-конференцією, де заявив, що виявляється, одіозного члена виконкому зачепили не тому, що він сепаратист, а за те, що він - болгарин! І начебто його ще й принижували за національність", - наголошує політик.

Він додає, що "цей чистої води фейк тут же підхопили російські ЗМІ, активно роздуваючи тему "фашизма на Украине".

"Яку мету собі ставив Кіссе, роблячи таку гучну промову і стукаючи кулаком, що він буде звертатись ще й до міжнародної спільноти по проблемі, котру він сам і вигадав?", - запитує Стерненко.  

Як повідомляв "Знай.ua", раніше мешканці Одеси зібрались на акцію протесту проти концертів "запроданки" Світлани Лободи в клубі "Ібіца".

Автор матеріалу: 
Ульяна Кононенко
Теги: 
Одеса,Кремль,ФСБ,Антон Кіссе
Підбірку найбільш цікавих фактів із книги Комі
0
0
21:29 20.04.2018
Довіри до органів, які повинні боротися з корупцією, вже немає
0
0
21:09 20.04.2018
"Відверта розмова про "ЦЕ" не має рекомендації Міністерства освіти та науки
0
0
21:08 20.04.2018
Вона зуміла заінтригувати людей
0
0
21:01 20.04.2018
Порошенко вніс у Верховну Раду законопроект, що регулює питання подвійного громадянства
0
0
20:44 20.04.2018