Скільки росіян змогли проголосувати за Путіна на території України

поділитись
Скільки людей і за кого голосували на виборах президента РФ в Україні

Російські засоби масової інформації повідомили, скільки людей проголосувало на виборах президента РФ в Україні. Так, на території нашої держави проголосувати змогли 376 осіб, з них 323 - вибрали Путіна. За іншого кандидата – Сергія Бабуріна свій голос віддав один дипломат.

Як відомо, в Україні до голосування допускалися виключно громадяни Російської Федерації, які мають дипломатичний статус, а тому 53 709 підготовлених бюлетенів довелося погасити.

У день голосування, посольство Росії в Києві обгородили парканом, а доступ до консульства Російської Федерації в Одесі закрили через "мінування". Також, у російську дипломатичну місію в Харкові принесли труну з опудалом Путіна, а у Львові біля Генконсульства країни-агресора палили шини.

У Криму ж, тим, хто голосував на незаконних виборах вперше, видавали пакети з ручкою, блокнотом і солодощами, а перевізників змусили возити людей безкоштовно. Також жителям окупованого півострова обіцяли "медалі" за участь у виборах, однак після того як автомобіль з медалями застряг на Керченській переправі, частина людей відмовилися від голосування.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", російським громадянам заборонили доступ до дипломатичних установ для здійснення голосування у день виборів Путіна. Про це напередодні заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Заборона голосувати на території нашої країни була введена по тій причині, що Росія, незважаючи на попередження, все ж проводила незаконні вибори в окупованому нею Криму.

Ми також писали, про те, що глава кримськотатарського Меджлісу Рефат Чубаров розповів про явку свого народу на вибори Путіна в окупованому Криму. Так, за словами Чубарова, російські ЗМІ брешуть про те, що явка кримських татар була велика. За його словами, більшість з них бойкотували ці вибори – явка не перевищила 10%.

Рефат Чубаров також додав, що в Криму люди, які демонструють відсутність лояльності до дій Росії, «повинні бути готові до репресій кожен день». А активіст кримськотатарського національного руху Заїр Смедляєв також заявив, що в Криму проголосувало не більше 10% кримських татар.

Дивіться: "Чого очікувати від нового терміну Путіна"

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Україна, Росія, Путін, вибори, голосування
Міністр оборони України затвердив новий план
0
0
01:35 27.04.2018
МВФ продовжує наполягати на підвищенні ціни природного газу
0
0
21:10 26.04.2018
Політики-втікачі пригрозили Україні поверненням
0
0
20:32 26.04.2018
Конгрес збирається "покарати" Україну і Польщу
0
0
17:56 26.04.2018