Посольство Росії в Лондоні направило ноту в МЗС Великобританії з проханням про зустріч з главою британського відомства Борисом Джонсоном. Представник прес-служби російської дипмісії розповів, що сподівається на конструктивну відповідь і розраховує на організацію зустрічі найближчим часом.

"Як видається, давно назріла зустріч посла Олександра Яковенка з міністром закордонних справ Великобританії Борисом Джонсоном для обговорення всього комплексу двосторонніх відносин, а також розслідування інциденту в Солсбері. У зв'язку з цим Яковенко направив Джонсону особисту ноту", — сказав дипломат.

Як відомо, Борис Джонсон неодноразово різко висловлювався на адресу Росії. Ініціативу Росії провести засідання Ради безпеки ООН у справі отруєння екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля він назвав "безсоромним цинізмом". Також Джонсон вважає, що у Російської Федерації був мотив для ліквідації екс-ГРУшника Сергія Скрипаля.

Нагадаємо, отруєння Скрипаля і його дочки Юлії призвело до серйозного загострення відносин між Британією і Росією. Лондон вислав 23 російських дипломата, Москва відповіла тим же. Незабаром десятки країн підтримали Британію, оголосивши про висилку російських дипломатів.

Популярні новини зараз

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Британська влада вважаэ, що проти Сергія і Юлії Скрипалів могли застосувати нервовопаралітичну речовину класу "Новачок", а за нападом з високою ймовірністю стоїть Росія. "Новачок" – група хімічних агентів, що належать до класу фосфорорганічних отруйних речовин нервовопаралітичного дії. Вони були розроблені в СРСР в Державному союзному НДІ органічної хімії і технології в Москві.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Сергій Скрипаль прокинувся і готовий розповісти все. Як повідомили британські ЗМІ, поліція незабаром зможе переговорити з людиною, що знаходиться в центрі історії з отруєнням в Солсбері. Колишній російський шпигун Сергій Скрипаль більше не знаходиться в критичному стані, добре реагує на лікування, знаходиться в свідомості і розмовляє. Він може розповісти багато цікавого місцевим правоохоронцям.