Результати нещодавно проведеного соціологічного дослідження в Одесі показали, що найбільшим рівнем довіри серед городян користується чинна міська влада в особі мера міста Геннадія Труханова.

Про це сьогодні, 1 червня, під час брифінгу в прес-центрі "Одесит" сказав менеджер проектів Центру соціальних та маркетингових досліджень "СОЦИС" Олександр Чашковський.

Чинний міський голова Одеси Геннадій Труханов, за результатами соціологічного дослідження, яке провели з 5 по 16 травня в Одесі шляхом опитування мешканців, користується найвищим рівнем довіри серед городян. Всього було опитано близько 2 тисяч осіб.

"У діючого мера Одеси Геннадія Труханова найвищий рейтинг довіри — понад 60%", — зазначив Олександр Чашковський.

Популярні новини зараз
Донька відомої чернівчанки 20 хвилин безжалісно вбивала маленького сусідського песика Невідомий "увів" 20-річну Лізу Чічуа просто перед Іраклі Макацарія: "Справжній принц" Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни
Показати ще

Наступний показник у народного депутата України Сергія Ківалова – йому довіряють 28% респондентів. Якщо припустити, що вибори Одеського міського голови відбудуться найближчим часом, то, згідно з результатами соціологічного дослідження, більшість одеситів віддали би свої голоси за чинного мера Геннадія Труханова.

"Беззаперечним лідером виборів мера виступає нинішній мер Геннадій Труханов. За нього б проголосували 43,1% мешканців Одеси. Але, знову-таки, якщо говорити про активний електорат – а тут результат Труханового становить більше 60%, то це означає його перемогу вже в першому турі", — підкреслив дослідник.

Ще одна характерна особливість - розрив між чинним мером та іншими кандидатами. Так, "срібло" у екс-мера Одеси Едуарда Гурвіца. За нього свої голоси готові віддати 4,3% одеситів – тобто, майже в 10 разів менше, ніж за Геннадія Труханова. На третьому місці екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі з рейтингом 3,2%. Ще один опонент Геннадія Труханова, скандальний забудовник Аднан Киван користується довірою... менше одного відсотка мешканців міста – 0,8%.

Що стосується виборів партій в Одеську міськраду, то, згідно з проведеним соцопросом, лідируючі позиції займає фракція "Довіряй справам", яка на сьогоднішній день є найчисленнішою політичною силою, представленою в Одеській міській та обласній радах.

Партійні переваги одеситів виглядають наступним чином: при імітації виборів до місцевих рад більшість було б у партії Геннадія Труханова "Довіряй справам" (52,8%). На другому місці – "Опоблок" з показником 10,8%, далі йде партія "За життя": їй довіряють 7,2% одеситів.