Для того, щоб миротворча місія на Донбасі була дійсно успішною, Україна повинна наполягати не лише на введені миротворчого контингенту, але й на створенні тимчасової міжнародної адміністрації, що керуватиме цими територіями до виборів.

Про це заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута в ефірі телеканалу «Україна».

«Навіть якщо уявити, що усі сторони переговорів домовилися і погодилися на введення миротворчого контингенту, потрібно розуміти, що відбуватиметься далі. Щоб офіційно не віддавати владу на цих територіях в руки терористів, Україна повинна наполягати на створенні міжнародних тимчасових адміністрацій, які працюватимуть до виборів повністю за українськими законами», – заявив Сергій Тарута.

Засновник партії «ОСНОВА» також зазначив, що для нашої держави дуже важливо не втратити ініціативу в переговорному процесі і чітко наполягати на недопустимості допущення терористів до будь-якої співпраці з миротворчим контингентом.

«Необхідно вже зараз піднімати питання про те, що терористи на кшталт Захарченка не можуть бути тими партнерами, які буде працювати з миротворчою силою. Це повинні бути представники Західних держав, і вони будуть суб’єктом, партнером, вони будуть командувати всіма органами місцевого управління», – резюмував Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Дивіться: коментар Сергія Тарути

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Донбасі російські військові підірвалися на власних мінах.