Таку думку висловив політичний оглядач Андрій Вальчишин, який прокоментував заяву Полякова на прохання журналіста Фром-юа.

"Те, що народний обранець Максим Поляков не зміг отримати підозру в НАБУ і більш того, уже сам почав її вимагати означає дуже просту і банальну річ, що справа виходить із медійної площини і переходить у площину юридичну, де й власне починає розвалюватися. В силу непрофесіоналізму персоналу силовиків, котрі не доклали належних зусиль", - вважає політолог.

"Невдалі спроби Прокуратури та НАБУ зв’язати дві кардинально різні справи Розенблата та Полякова, підкріпивши емоційне сприйняття фільмом про першого - не зпрацювали. І Розенблат не потягне "паровозом" свого колегу, на якого практично немає легального фактажу, а ситуація з телефоном дружини Полякова створює додаткові сумніви у законності таких дій. Більш того, не було представлено ні факту вимоги, ні факту отримання коштів депутатом. Тому ставка не зіграла, а справа Полякова, скоріш за все, не витримає суду. І взагалі, якби не відеоряд про депутата БПП Розенблата, недоторканність зняли б виключно із Олеся Довгого", - додає експерт.

"Українське населення та західні партнери вимагають від українських антикорупційних органів швидкої та результативної боротьби із масштабною корупцією. Дуже часто задаючи непосильну динаміку, до якої, як бачимо, не готові на середній чи нижчій кадровій ланці. В результаті ми отримуємо розвалення справ та зниження іміджу антикорупціонерів, на які населення покладає надзвичайно великі надії", - підсумував політолог.

Нагадаємо, що народний депутат від "Народного фронту" Максим Поляков сьогодні безуспішно намагався отримати повідомлення про підозру у так званій "бурштиновій справі".

Популярні новини зараз

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще