На думку експерта, Труханова намагаються зробити винним без доведення провини Відсторонення від посади Геннадія Труханова – це вже саме по собі покарання за протиправні дії, які треба довести.

Таку думку висловив політолог Руслан Бортник в ефірі одного з телеканалів, передає "Апостроф". За його словами, Труханова НАБУ і САП "намагаються зробити винним, без доведення його вини", що є фактом прямого політичного втручання у роботу органів місцевого самоврядування, а також у процес децентралізації країни.

"Ми бачимо бажання влади провести "зачистку" півдня України" під себе. Приклади: Запоріжжя, Херсон, Миколаїв. Тепер Одеса", - зазначив політолог.

На його думку, відсторонення Труханова від займаної ним обраної посади та покладення повноважень мера на секретаря міськради Олексія Потапського, який є креатурою нардепа від БПП Олексія Гончаренка, судячи з усього, головна мета цього гучного судового засідання. Саме ж судовий розгляд, зазначив Бортник, як і інші "гучні справи" НАБУ і САП, розсипається.

"НАБУ і САП демонструють підвищену активність скрізь і всюди, то вони смикають когось із президентської команди, то переключаються на опозицію, потім на "Народний фронт". Активність скрізь – результату немає. Їх робота – демонстрація для їх не українського керівництва і виправдання умов для створення Антикорупційного суду, за допомогою якого захід отримає можливість повністю контролювати українські бізнес і політичні еліти. У цьому році Верховна Рада проголосує за створення Антикорупційного суду. Але, влада вже виграла час. Цей суд зможе новмально працювати тільки в 2020 році, після виборів 2019 року", - підкреслив політолог.

Популярні новини зараз

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Львів'янка показала життя в Польщі у злотих: скільки витрачають на їжу та оренду житла

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Показати ще

Щодо справи Труханова Борник підкреслив, що в Одесі процес розглядають як "наїзд на місто", на місцеве самоврядування і на самих городян.