Стало відомо, хто збагатився на Стіні Яценюка

поділитись

0

0

ДПСУ не проводила конкурсів при виборі підрядника

Державна прикордонна служба України без конкурсу обрала підрядників для проекту "Стіна", який презентував колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Про йдеться у сюжеті програми "Наші гроші".

Як виявилось, ДПСУ обрала генпідрядників для будівництва проекту у закритому режимі без конкурсних процедур. На "Стіну" вже витратили близько 680 млн гривень.

"У службі не змогли пояснити причини обрання нинішніх підрядників. Основним критерієм при відборі генпідрядників проекту була наявність дозволів по будівництву військових об'єктів", - розповіли журналісти.

Прикордонники зазначають, що такий дозвіл має надавати Служба безпеки України. В СБУ стверджують, що дозволи для будівництва не передбачені.

Над інженерно-технічним облаштуванням кордонів працює 13 генпідрядників. Серед них 2 державних автодори та 11 приватних компаній. Також у розслідуванні вказується, що найбільші генпідряди отримали харківські компанії: "Скорпіон-РП", "Констракшн груп інтернешенал", "Будцентр Вітязь".

Проект "Стіна" - прикордонний мур, котрий має підвищити рівень безпеки на суходільному кордоні України та Росії. Проект презентував Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів України у вересні 2014 року. Він передбачає облаштування оборонних споруд, систем спостереження, рокад на всій довжині кордону. Також має бути облаштоване морське узбережжя України та демаркаційна лінія на межі Кримської автономії.

Випуск програми "Наші гроші" про "Стіну" Яценюка

Як повідомляв портал "Знай.ua", в ході конфлікту, що назрів, між президентом України Петром Порошенком і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, фракція "Народний фронт" Арсенія Яценюка може підтримати законопроект про імпічмент.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Стіна Яценюка, підрядники, конкурси, прикордонники
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Лукашенко почав турбуватися за свою безпеку
0
0
19:00 21.11.2017
Реву не влаштовує, що українці не поспішають вимирати
0
0
18:47 21.11.2017
Це виклик всім, хто має громадянську позицію, вважає політик
0
0
17:14 21.11.2017
НКРЕКП не може приймати рішення через те, що один з її членів - Борис Циганенко - пішов у відпустку через хворобу
0
0
15:41 21.11.2017
Діяльність лідера руху "Український вибір - Право народу" В. Медведчука щодо обміну полоненими була схвально сприйнята на Заході
0
0
15:12 21.11.2017