Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич назвала справжні мотиви розв'язування Угорщиною мовного скандалу з Україною на тлі освітньої реформи.

За словами голови МОН, Будапешт, підіймаючи мовне питання в Україні, проводять на території нашої країни передвиборчу кампанію, оскільки українці, які належать до угорського меншини, голосуватимуть на тамтешніх виборах.

"Однак ці політичні мотиви не повинні перекреслити педагогічні цілі, а саме необхідність поліпшення якості освіти та вивчення державної мови в школах нацменшин", - цитує Гриневич прес-служба міністерства.

Про це представниця Кабміну сказала на зустрічі з послом Естонії Гертом Ансту. Він, у свою чергу, заявив про необхідність діалогу між Україною та ЄС, а також залучення підтримки країн, які є країнами походження певних меншин на території України - Болгарії чи Польщі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Україна залучилася підтримкою Польщі у мовному скандалі з Угорщиною.

Популярні новини зараз
Залишилось кілька днів: у ТЦК зробили важливе попередження Перевірте свої долари: які банкноти слід негайно обміняти Вашу картку ПриватБанку можуть "заблокувати": що потрібно знати всім клієнтам ПриватБанк заморожує рахунки: гроші не зняти, переказ не провести
Показати ще