Мінський процес просувається складно, бо нинішня російська влада не хоче бачити Україну незалежною, демократичною державою.

Про це повідомив посол України, представник України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Олександр Моцик під час круглого столу, повідомляє "УНІАН".

"Нинішня російська влада не хоче бачити Україну незалежною, демократичною державою. Скоріше, хоче бачити територію повністю контрольованою Росією і використовувати, звичайно, цю територію у своїх геополітичних цілях", - сказав він.

Саме тому, додав Моцик, "ми маємо окупацію Криму, ми маємо окупацію Донбасу і ми маємо продовження цієї гібридної війни".

Про затягування з боку Росії заявив і представник України у робочій підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук.

Популярні новини зараз

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Скрябін увійде в історію в самому серці Києва: ноти вже на асфальті

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

"Протягом останніх трьох-чотирьох раундів дуже чітко проявилася позиція Росії по затягуванню і блокуванню всього процесу (я беру свою безпекову групу). Дуже добре видно, що пауза, яка є такою непростою для Путіна, зі Сполученими Штатами, заповнюється повним блокуванням, практично, переговорного процесу по безпековій групі", - сказав Марчук.

Як повідомляв "Знай.ua", очікується, що доля "нормандського формату" і Мінських угод вирішиться на саміті G7 в Італії.