Близько третини звільнених міліціонерів поновились на роботі у новій Національній поліції.

Про це йдеться в розслідуванні каналу 24.

Переатестація, яка мала б відсіяти недоброчесних силовиків з лав чесних правоохоронців, виявилася здебільшого формальністю, йдеться в сюжеті.

"Арсен Борисович Аваков мов мантру повторював те, що поновлені правоохоронці не будуть працювати в Нацполіції. А на практиці відбувалися абсолютно протилежні речі. Поновилися близько третини звільнених міліціонерів. І цей процес триває дотепер", - наголошують в сюжеті.

Так, своїх посад позбулись тисячі правоохоронців, але вже наступного дня вони йшли до суду і поновлювалися.

Популярні новини зараз
ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень Українців попередили про жорсткі відключення світла: коли можуть запровадити обмеження Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", киянин Олексій Чарей розповів історію, як патрульна поліція "кришує" водіїв таксі на несправних автомобілях.