Результати зустрічі Павла Клімкіна з президентом США Дональдом Трампом і віце-президентом Майком Пенсом озвучив посол України в США Валерій Чалий, який також був в українській делегації.

За його словами, на зустрічі пролунали три важливі для України месенжі. Перший – від президента Трампа, який заявив, що Сполучені Штати підтримуватимуть Україну. Зокрема, Вашингтон буде більш активно намагатися врегулювати ситуацію на сході України.

Другий месенж, який пролунав дуже чітко, стосується визнання Америкою ролі Росії в дестабілізації України через протистояння на Донбасі.

Третій сигнал, зазначив Чалий, стосувався невизнання анексії Криму та підтримки територіальної цілісності і суверенітету України. Він пролунав як з боку Майкла Пенса, так і Дональда Трампа.

Як повідомляв сайт Знай.ua, зустріч Клімкіна та Трампа відбулася напередодні в Білому домі. Ця зустріч має важливе значення, оскільки Вашингтон чітко показав, що не збирається торгувати Україною.

Популярні новини зараз
До кінця літа: у МВС заявили, коли Україна відвоює окупований Донецьк та Луганськ Засновник "Азову" звернувся до українців с проханням притримати всі "секрети та інсайди": "Врятувати сталевих людей" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують Головні новини за 17 травня: похорон зірки "Бригади" Дюжева, дешевий хліб в Україні та нове похолодання
Показати ще