Сто років самотності: помічник Путіна напророкував Росії найстрашніше

поділитись
Сурков оголошує 2014-й - рік анексії Криму - переломним

Радник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков, який у Кремлі займається "українським питанням" і якого вважають куратором сепаратистів на Донбасі, опублікував статтю про "геополітичну самотність" Росії. Стаття була опублікована у журналі "Росія в глобальній політиці", передає ТСН. 

Вона називається "Самотність напівкровки" і присвячена взаєминам між Москвою і Заходом.

Сурков оголошує 2014-й - рік анексії Криму - переломним. За його словами, цього року Росія припинила "багаторазові і безплідні спроби" стати частиною західної цивілізації.

"З 14-го року і далі простягається невизначено довгий новий час, епоха 14+, в яку нам належить сто (двісті? триста?) років геополітичної самотності", - написав помічник Путіна.

Частиною Сходу Росія теж не змогла стати, тому Сурков пропонує шукати "ідеології третього шляху, третього типу цивілізації третього світу, третього Риму".

За його словами, цей курс не передбачає повної ізоляції, але і не припускає безмежної відкритості.

"Росія, без сумніву, буде торгувати, залучати інвестиції, обмінюватися знаннями, воювати (війна теж спосіб спілкування), брати участь в колабораціях, перебувати в організаціях, конкурувати і співпрацювати, викликати страх і ненависть, цікавість, симпатію, захоплення. Тільки вже без помилкових цілей і самозаперечення", - заявив Владислав Сурков.  

Як раніше передавав портал "Знай.ua",  The Times, відома британська газета, повідомляє про  урядову доповідь стосовно російського плану дестабілізації України. Liberation, французьке видання пише про "Національні дружини", так звану альтернативу українській поліції. Тим часом німецький часопис Frankfurter Allgemeine закликає позбавити Путіна можливості отримати користь від проведення чемпіонату світу у Росії.

Нагадаємо, американський дипломат Курт Волкер відзначив, що російська влада дуже хоче бачити в Україні проросійський уряд та відновити все те, що вона сприймає, як "нормальну ситуацію". 

У плані були вказані імена ватажків проросійських заворушень, а шпигуни вже діяли на місці подій. 

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
сурков, путін, майдутнє
Вибір редакції, Суспільство
21.07.2018
Стало відомо, що допоможе забезпечити співпрацю між компетентними органами обох держав
0
0
16:18 21.07.2018
"У складі кожної бойової бригади було б розумно визначити одного-двох командирів батальйонів, які володіють реальним авторитетом"
0
0
13:54 21.07.2018
До того ж, депутат вважає, що сутички біля антикорупційних органів відбуваються неспроста
0
0
10:15 21.07.2018
Американський президент заявив про готовність багаторазово збільшити мита
0
0
05:19 21.07.2018
Невеликі паркани на коротких ділянках можуть ефективно запобігати переміщенню диких звірів
0
0
03:18 21.07.2018