Головуючий суддя Оболоньського районного суду столиці Владислав Дев'ятко дозволив українському президенту Петру Порошенку свідчити через відеозвязок. Тому на засіданні глава держави не з'явиться.

На його думку доказів у справі про державну зраду Януковича цілком достатньо, аби свідок міг розповісти все дистанційно. Відповідне клопотання кілька годин тому внесла сторона обвинувачення.

За словами прокурора Руслана Кравченко, у Порошенка сьогодні призначені міжнародні зустрічі та телефонні переговори. Адвокат колишнього президента-втікача додав: згоден на перерву, а допит краще перенести, тому що у сторони захисту аж 200 питань до президента.

Після цього суд пішов на 15-хвилинну перерву для організації відеоконференції з Адміністрації президента.

Популярні новини зараз
Нова система освіти: 12-річне навчання та обов'язкові предмети Кабмін встановив тарифи на газ: скільки платитимемо Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять Без “Петровичів” і “Іванівн”: українські школи переходять на нові правила спілкування
Показати ще

Дивіться: суд над Януковичем, пряма трансляція

Як повідомляв портал "Знай.ua", напередодні слухання у справі Януковича у суді затримали активістку Femen.